| DanielIlie a întrebat:

Are cineva cont la Casa de Pensii pentru vizualizare istoric contributivitate? Funcționează site-ul, sunt reale datele? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Fiecare vede in cont propriul istoric. Poate exista o intarziere de 3 luni

| DanielIlie explică (pentru Sonia822):

În momentul de față funcționează site-ul? Mi au trimis link-ul pentru activare parolă, dar după introducerea datelor sunt redirecționat la "IT". Nu răspunde nimeni la nicio adresă de e-mail și nici la vreun telefon afișate pe site-ul lor. Mulțumesc.

| DanielIlie explică (pentru Sonia822):

Dacă nu cunoașteți datele problemei, de ce vă deranjați cu răspunsuri evazive?! Mulțumesc.