| SteauaNordului a întrebat:

Are cineva idee s-a aprobat legea aia cu dublatul in limba romana? Ma uit la Boomerang si sunt stupefiata ca au dublat tom si jerry si buggs bunny sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu s-a aprobat inca si nici nu cred ca se va aproba. Numai bine!

| SteauaNordului explică:

@nighteyes nu trebuie sa fiu copil ca sa ma uit la desene... la ce ai vrea sa ma uit? la povestiri? la stirile de la ora 5? de unde stii tu cati ani am? un desen animat vechi e de 1000000 ori mai bun decat o stire despre violuri, crime etc. nu ma uit la tv f mult pentru ca nu vreau sa vad oameni prosti( automat si fuduli) cum se fac de ras in diverse emisiuni. prefer tom si jerry. e amuzant nu enervant...

Răspuns utilizator avertizat
| TheHunter38 a răspuns:

Faptul ca te uit la tom si jerry inseamna ca esti copil, la filmele alea nu conteaza asa de mult, dar la filmele normale e o problema foarte mare se pierde autenticitatea filmului.Da sa nu uitam ca la spanioli si unguri se practica dublare filmelor, pe scara larga si au succes.
DA nu cred ca legea asta va fi votata.