| 220V a întrebat:

Armele blank guns sunt legale in romania?

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Dupa cate stiu eu blank guns=gloante oarbe da sunt legale insa iti trebuie permis de port arma pentru pistol

| 220V explică (pentru FlorinDiablo):

Si ce imi trebuie pentru un permis?

| FlorinDiablo a răspuns (pentru 220V):

Uite citeste http://www.visurat.ro/......toaparare/ e bine detaliat topicul

| 220V explică (pentru FlorinDiablo):

Pistolul meu nu e nici cu gaz nici cu bile, doar face zgomot ca un pistol adevarat si flacara care iasa pe teava, atat, ala e legal in Romania?

| FlorinDiablo a răspuns:

Nu stiu ce tip de arma ai tu are incarcator? sau cum face flacara?

| 220V explică (pentru FlorinDiablo):

Ii arma care bagi decat gloante de manevra, altceva nu merge