| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa merg in afara la munca? pleaca cineva.sau cunoasteti vreun pont? va multumesc mult (fara link-uri)

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Am inteles astazi de la cineva ca a semnat ieri un contract ca sa plece la munca in Germania 3 luni, nu stiu exact despre ce este vb, insa, daca vrei o sa ma interesezwinking
de unde esti?

| GusWaters a răspuns:

Ma,decat sa stai pe 1200 de euro in Spania si sa speli toalete, fiind paria societatii, mai bine pe 10 milioane in Romania, decat sa te injosesti acolo.My two cents.