| LeBaiat a întrebat:

As vrea sa devin presedinte, am sanse? (fara misto, chiar n-am chef)

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.La varsta ta ai toate sansele.Sa visezi.

| neutrino a răspuns:

Daca un marinar a avut sanse, tu de ce nu ai avea? Stai la bloc?

| LeBaiat explică (pentru neutrino):

Nu, nu stau la bloc.

| Fatamuntilor a răspuns:

Presedinte de ce? De bloc, de scara?laughing
Mai toti baietetii doresc sa fie presedinti.Nu ai teluri rele!
E greu sa ajungi in varf fara a urma anumite etape, fara sa fii cunoscut politic...
Eu zic sa te lasi pagubas, pentru oricat de mult te-ai stradui, tot se gasestii unii care sa te injure.
De precizat ca,, presidintele'' nu-i decat o functie! TREBUIE sa ai totusi o meserie.

| RainmakerX a răspuns:

OK.Stii sa minti, sa inseli, sa te folosesti de toate mijloacele pentru a ajunge sus? Atunci ai sanse mari...Atata timp cat tii la aceasta idee si muncesti mult pentru a deveni un om de succes, atunci da, ai toate sansele.

| KillMePlease a răspuns:

dragă, "LeBaiat", câţi ani ai îmi spui, te rog?

| LeBaiat explică (pentru KillMePlease):

Am 14.

| KillMePlease a răspuns (pentru LeBaiat):

minunat
şi ce mai aştepţi?
eşti liber la a fi preşedinte

| AFR81 a răspuns:

La cati prosti sunt in tara asta (s-a vazut la vot), eu zic ca tu nu prea ai avea sanse.

| Ibrahimovic a răspuns:

Facultatea de Stiinte politice intai si dupa mai vezi tu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai demnitate, ești mincinos, ipocrit ai toate șansele.

| LeBaiat explică (pentru anonim_4396):

Atunci sigur pierd, poate se mai schimba lumea pana atunci

| FrateleAndrei a răspuns:

Da,ai toate şansele.

| Diiiianna a răspuns:

Dacă il omori pe Iohannis ai toate şansele laughing