| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un glock si nu stiu intre acestea doua...Glock 17 sau glock 19? Si care e mai bun asg,kwa,kjw, ksc si care o mai fi?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

De obicei ASG-urile.

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Eu stiu ca glock-urile de airsoft nu sunt prea puternice. Daca esti incepator ia-ti ceva mai ieftin pentru ca daca ai unul scump si il strici costa enorm reparatiile. Asta e foarte puternic si la un pret bun http://www.airsoft-cluj.ro/......-mk1.html.

| UnnamedKM45 a răspuns (pentru robijam):

Da man dar vreau sa stiu diferentele intre ele si care e mai bun...

| robijam a răspuns (pentru UnnamedKM45):

De obicei ASG-urile.

| fabilescu a răspuns:

Amandoua sunt bune.glock 19 e mai mic si mai usor decat 17