| MoNsTeR a întrebat:

Ati auzit de noua prostie a lui UDREA.cu indicatoarele 3D pentru obiectivele turistice...pe ochelari 3D printre altele scrie sa NU ii folosim in timpul conducerii.si ma gandesc ca in general mergi cu masina cand vrei sa vizitezi ceva.deci intrebarea mea este"CE ROST AU ACESTE INDICATOARE 3D?!". pentru mine sunt f bune indicatoarele actuale. mi se pare o mare prostie sa faci indicatoare 3D... ce parere aveti?!

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil ca indicatoarele "Drum denivelat" vor scapa de furia asta. Nu de alta, dar, oricum simti craterele din sosele pana-n creier.
Interesant e altceva: diferenta dintre costul indicatoarelor si suma avansata de Udrea e de vreo 6 milioane. Ma intreb unde ajunge aceasta diferenta.

| tyana a răspuns:

Bineinteles ca sunt o mare prostie dar firma care se ocupa de aceste indicatoare a contribuit in campania electorala a PDL-ului si gestul trebuia rasplatit cumva.Am inteles ca e un contract de 850 mii euro! Dar pana la urma de ce nu? Buzunarul bugetarului si pensionarului trebuie sa suporte toate capriciile lui madam Udrea.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Lumea se bate cu foamea in casa si "stimabila" spune public ce viseaza noaptea sau ce prostii ii debiteaza ecoul din cap. Oricum am ajuns la concluzia ca si cei care o/ii asculta nu fac nimic si chiar merita sa traiasca, nu doar sa auda prostiile "stimabilei". Si cum "comentatori/filozofi" sunt majoritatea romanilor, trebuie sa ne supunem lor. Scrieti pe youtube Ultima cuvantare a lui Ceausescu 3/3 si ascultati un minut, ce spune omul de la minutul 1:30, daca intelegeti mesajul nu va incadrati in "majoritate=prostimea care isi merita soarta". Inainte sa dati stupid, documentati-va.

| MoNsTeR explică:

Ca bine zici Gospel

| Gospell a răspuns:

Daca atat o duce capul... ce vrei mai mult?

| PinkPoison a răspuns:

Alte scuze pentru a arunca cu bani aiurea sau mai bine spus pentru a umple buzunarele cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
http://www.vesta.ro/video.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate detaliile aici http://www.mdrt.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut s3by!
toata lumea "latra" ca macar in turism daca s-ar face si s-ar drege, ar putea Romania sa atraga turisti

iar ACUM cand se fac "miscari", iar se latra

HAm-Ham : ce sunt 850. 000 euro? valoarea a 4 case
poate TARA noastra merita indicatoarele astea,
nu v-ati pus intrebarea ca orice pas poate fi util?

exista deja turismul rural, exista deja obiective turistice,
neindeajuns de indicate - ar fi bine sa ne ocupam fiecare
in orasul, satul sau regiunea noastra, sa verificam ca aceste
PANOURI indicatoare turistice 3D vor fi "plantate" la locul lor
s3by - Mi-ai cerut parerea? Asta este PAREREA mea s3by.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce folosesc indicatoarele in general?
daca un indicator ar costa intre 60 euro si 100 euro
pentru 850. 000 de euro instalam cam 10. 000 indicatoare!
oare avem 10. 000 de obiective de indicat/vizitat in Romania?
eu zic ca DA, dar tu ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania turistica http://www.romaniaturistica.ro/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
dar tu esti factor de decizie?
lucrezi in domeniu?
care sunt indicatoarele turistice actuale?
pune cateva poze sau link-uri sa le vad si eu
mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rostul acestor indicatoare este EXACT acelasi ca si in cazul in care ele ar fi fost comandate de catre Antonescu sau Ponta.