| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut bicicletele cu bere din Amsterdam? http://nextround.net/......jpgCredeti ca ar functiona in Bucuresti, ca vanzatori ambulanti de bere? Credeti ca am putea modifica legile care interzic consumul de bere (alcool) pe strada?

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Da, am vazut, dar ei au o anumita strada destinata pentru asa ceva. Se va ivi intr-o zi un intreprinzator si la noi sa faca asa ceva. La cate legi s-au modificat peste zi, o astfel de lege este floare la ureche, daca iese banul.

| dyav0litza a răspuns:

Mai bine nu