| SaveTheNature a întrebat:

Aveti cumva vreo idee cam cine va fi presedintele Romaniei dupa Traian Basescu? (deci nu pe cine vreti voi, cine credeti ca va iesi)
Explicati raspunsul. Dau funda pentru cel mai logic raspuns.

Răspuns Câştigător
| onnylife a răspuns:

Dan diaconescu(FUNDA?)

5 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Dan Diaconescu. Pentru ca-l voteaza babele din satul nevesti-tii.
Hai, da-mi funda, ca altu' mai logic n-o sa primesti.

| SaveTheNature explică:

Eu chiar nu te inteleglaughing sincer.
Orice intrebare as fi pus pe TPU (cum se creste o omida de ex), nu inteleg de ce trebuie sa te agiti atat.Ai vreo problema? vreun complex? vreo frustrare?
Ma poti pune la lista de ignore. daca te jeneaza intrebarile mele, sau in fine daca "iti distrag atentia"
Intrebarile le pot pune sa ma amuz, sa treaca timpul,
sa ma pot contrazicewinking
sau sa ma pot contrazice;
sau cine stie poate sa ma pot contrazicewinking
Sincer cred ca esti o isterica.Te suporti?
Hitler! M-ai speriat!laughing
Daca nu imi dai ignore o sa te numesc Bagacioasalaughing

| MidnightLady a răspuns (pentru SaveTheNature):

Cu mine ai?
Ce ciufuti mai sunteti, ma. Daca raspund la misto, nu-i bine; daca raspund serios, iar nu-i bine. Hai, pa. Ma duc sa citesc despre cresterea omizilor.

| ZvT a răspuns:

Traian Băsescu, îţi zic eu că el iese 100%. Românul e masochist şi prost, este exact ceea ce îi trebuie lui Băsescu să-şi mai bată joc încă un mandat de noi.

| NevastuicAaA a răspuns:

Geoana mai avea putin si era presedinte... Poate are sanse mai mari data viitoare.
Sau poate mai apar candidati noi, sau un rege.
Eu sincer sper sa nu fie ales Basescu!