| anonim_4396 a întrebat:

Azi am o inspectie la scoala.
Se intampla ceva daca lipsesc?
Lipsesc pentru ca am racit.

4 răspunsuri:
| JustStitch a răspuns:

Nu, dar poti lua absenta nemotivata

| kanechy a răspuns:

Nu se intampla nimic! Inspectia e doar pentru a urmarii cum se desfasoara ora de curs!

| VladRaicu a răspuns:

Pai daca lipsesti toata ziua nu se intampla nimic.Dar daca lipsesti doar la inspectie posibil o sa te ia profa la trei pazeste.

| Beatrice12 a răspuns:

Dacă ești răcit ai un motiv întemeiat de a lipsi, asta înseamnă ca nu lipsești pentru ca nu ai tu chef de școală, iar dacă ești răcit înseamnă că vei avea și o scutire pentru acest fapt. Stai calm acasă și nu iti mai face griji, nimic rău nu ti se poate întâmpla!