| tiktak44 a întrebat:

Azi am sustinut proba psihologica pentru admitere academia de politie.Si la testul de inteligenta, in loc sa bifez cu x raspunsul l-am incercuit, a mai facut cineva prostia asta,( daca da, ati trecut sau nu) Credeti ca ma va pica

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Inteligentule!
Se va considera "semn" pentru profesorul corector (ca l-ai mituit, ca asa iti recunoaste lucrarea) iar testul tau va fi eliminat.

| tiktak44 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Era suficient si fara jignire, sarcasm sau cum vrei sa ii zici, ideea e ca in sala a mai facut cineva aceeasi greseala si i-a spus sa continuie asa