| maradona10 a întrebat:

Baietii cu parul lung fac poze pentru bulletin cu parul desfacut sau legat?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa cum il poarta de obicei.
Fi-meu are parul foarte lung si il tine legat la spate. Poza pentru buletin, asa a facut-o.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Băietii trebuie sa se tundă nu le stă bine cu părul lung ca fetele, lor da.

| ALGator a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Se spune "sa vina cu parintii tunsi la scoala" :-)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ALGator):

Așa

| MihaiNicu23 a răspuns:

Depinde cum vrea fotograful dar numai sa se vada in poza ca e lung.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Singura conditie este sa nu acopere fata si urechile sa fie vizibile. Conditie valabila si pentru fete de fapt.

| Samariteanul a răspuns:

Poti sa ti-l ti cu vrei, numai sa intre in poza.

| roxyroy a răspuns:

Se poate oricum