| Nitica_Catalin_1994 a întrebat:

Bună, am o întrebare:
Cum pot să candidez la consiliul local din partea unui partid? Doresc toate informațiile (documentele de care am nevoie, etc.)
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Mergi in centru la baiatii aia cu mâinile murdare care schimba valuta si vând droguri dai pantalonii jos si spui ca faci tot ce vor ei sa te bage țap ispășitor la primărie!
și ei te vor pune chiar și primar!
in acel moment o sa vina ei sa iti spuna ce sa faci!
Nu e problmema iti fac tot baietii tatuati cu parul de pe piept mare aia cu lantul gros ce asculta la carciuma din centru manele
https://www.youtube.com/watch?v=vUdVB82vYQk