| Diana890 a întrebat:

Buna! Anul trecut am fost la facultate (frecventa redusa)si m-am decis ca nu e ceea ce vreau sa fac.Am fost doar 3 zile in tot anul si vreau sa imi retrag dosarul dar trebuie sa platesc o taxa de 1050 lei.Se poate sa nu imi mai retrag dosarul si sa nu mai trebuiasca sa platesc taxa si ce se intampla daca nu imi mai retrag dosarul deloc?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta intrebi acum, urgent, la secretariatul sau contabilitatea facultatii, fiindca fiecare zi pe acre o petreci la fcaultate creste plata.