| zuzumic a întrebat:

Buna as vrea sa va fac sa va puneti imaginatia la incercare cu urmatoarea intrebare ...sa vedem ce o sa iasa plansete sau rasete."intrebarile este "big grinaca doamne fereste ajunge "dl" Gigi Becali presdinte in urma alegerilor cum credeti ca va ajunge Romania?, Credeti ca ar trebui ales?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi au ajuns de la cele necuvantatoare la cele cuvantatoare.nu putem sti pana nu vedem. voi nu vedeti cate acuze aduse actualului basescu si actualului guvern? acuze aduse de catre cei care ei insisi au fost la guvernare intr-un fel sau altul si care au umplut tara de baroni, oligarhi, interlopi, si hoti si mincinosi.alegetii pe ei sau marioneta pe care o baga in fata si la umbra careia sa-si faca ei mendrele spurcate si nesimtite.

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu mai trag nadejde ca n-or fi chiar toti alegatorii stelisti. Nici nu vreau sa ma gandesc la posibilitatea de a-l avea pe Becali presedinte.
O fi el, saracul, bun la suflet, dar, totusi, un presedinte ar trebui sa mai aiba si ceva trafic prin mansarda. La asta, nu e deloc.
Slava domnului ca n-am vazut intrebarea ta aseara, ca as fi avut cosmaruri.

| SweetCandy a răspuns:

Hmmm...mai omul asta nu are suflet rau, eu asa cred, insa banul la un moment dat prosteste, ceea ce duce la o marinimie nejustificata...km asta e parerea mea despre el...happy daca ar ajunge ar ajunge pentru ca noi romanii ne-am prezenta la vot si din disperare de situatie am vota un om fara studii in primul rand...ca sa nu mai vorbim de restul de "calitati" pe care le are...asta ne e tara, astia suntem noi, deci asa tara asa conducatoribig grin... sper ca generatiile care vin sa mai schimbe cate cv, insa deja acum vin la putere fii parintilor lor...big grin

| zuzumic explică:

pentru alte persoane de genul lui eu_o_mare_enigma sa stiti ca nu e nimeni obligat sa raspunda la intrebaile mele vreti rapsundeti nu vreti nu raspundety ca sa nu mai ziceti ca va stric ziua

| bluerose a răspuns:

Ai spus bine : Doamne fereste!

| Mitss a răspuns:

Chiar nu inteleg ce aveti cu el? Este el mai "necultivat" insa are un suflet mare. Ce acum ne e bine ca "suntem pe timp de criza", iar Basescu schimba masinile ca ciorapi?! Deci nu vad nici un o problema. Nu vreau sa ne certam si sa o luati in nume de rau dar asta e adevarul.

| lifeForJesus a răspuns:

Nici macar nu pot sa-mi imaginez... money eyes

| 44-mytel a răspuns:

Da. C. V. Tudor - presedinte si Gigi Becali - primministru.
Cred ca ar fi "grozav".

| optimista_5827 a răspuns:

Pai am fost condusi de un cizmar si era cat de cat bine. cred ca din situatia de fata chiar nu ne mai scapa decat un dictator care sa ne dea mancare cu ratia cum facea ceausescu, si restul vindea la straini ca sa aiba statul economie bune. dar macar atunci toti aveau munca si casa. acum... vai de viitorul nostru.
nu stiu cum ar fi cu becali... dar sigur vadim arda in cap la toti hotii din guvern laughing
eu sincer nu as vota cu niciunul big grin

| annda a răspuns:

Stana de oi? big grin

| zemantex a răspuns:

In 4 ore sunt in vama Nadlac cu familia, in drum spre... nu stiu... orice altceva.

| yoannah a răspuns:

Nu stiu daca ar trebui ales... dar eu mi-as imagina asa lumea cu el presedinte:
1. Mini de fotbal colorate cu rosu si albastru in loc de reclama la shamponlaughing
2. Banel ministru
3. In loc de reclama cu modalitatile de cum sa te feresti de gripa porcina, ne va invata cum sa ne ferim de hahalere(cei din echipa Dinamo)
4. Vor fi mai multe programe de sport pe care se vor difuza meciuri de fotbal non-stoplaughing
5. O sa fim recunoscuti in toata lumea ca "Cea mai raspandita rasa de hahalere"laughing
Si lista continualaughing)
Ei glumexc... Nu o sa fie niciodata ales presedintewinking
Si daca o sa fie ales nu o sa se schimbe prea multe ca si la toti ceilaltiwinking
Byye!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa cum faci tu acordul...cred ca te-a luat in echipa lui de experti.si alta intrebare nu puteai sa pui si tu? chiar vrei sa-mi strici seara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Parlamentul European a ajuns, deci nimic nu este imposibil. Sa speram totusi ca inca nu vrem sa ne sinucidem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardnaxur1961 citi din politicienii actuali au "trafic la mansarda"? Asta pe de o parte, dar totusi are si trafic, daca nu-si acopera urechile e curent in scafirlie rolling on the floor