| mgtow a întrebat:

ati auzit de firma Waberer`s din Romania? Se spune ca angajeaza soferi pe trailer sau e o minciuna? Cine cunoaste firma si mersurile ei sa imi spuna aici detalii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
pe pagina de mai jos, sunt datele de contact pentru Romania, telefon etc. cauta in pagina undeva mai jos, contacteaza-i si intreaba ce vrei sa stii,
Germany, Austria, Romania
András Friedl

Tel.: +36 1 421 6666/2275
Fax.: +36 1 421 6659
Mobile: +36 30 311 5239
Postal address: 1239 Bp., Nagykőrösi str 351.
E-mail: friedl.andras@waberers.com
ar trebui sa te ajute cineva care vorbeste ungureste (sau scrie) eventual engleza, tu poti incerca si in romana prin mail sau telefon,
succes
http://www.waberers.com/contact-us/contact-us2/