| Cristina2308 a întrebat:

Buna! Ca și student, pentru a-ti pastra calitatea de asigurat medical, trebuie sa duci in fiecare an universitar adeverinta la casa de asigurari?

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Da,desigur

| Cipi1212 a răspuns:

Am fost și eu student dar nu am avut asigurare medicala la vremea mea.

| Whitte a răspuns:

Da. Ei nu au de unde sa stie daca mai urmezi cursurile sau le-ai abandonat.
"Cei mai buni IT-isti din lume" nu sunt capabili sa faca niste programe integrate.

| suntserios a răspuns (pentru Whitte):

De ce vorbesti prostii?

Din 2016 exista un protocol intra casa de asigurari si ministerul educatiei in care facultatile trimite listele cu studentii la fiecare inceput de an universitar.