| ZapaciLaa a întrebat:

candidez la presendintia scolii. trebuie sa spun de ce vreau sa devin presedinte si nu stiu ce sa spun. ceva idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, am inteles la presedintia scolii, dar in ce domeniu?
pentru invatatura, pentru evenimente legate de timpul liber si jocuri, pentru ce? pentru toate astea?
CONCLUZIE: spune ca daca vei fi presedinta scolii vei pastra lucrurile bue, organizate, utile din trecut, aflate sub presedintia anterioara si ca vrei sa tii cont de opiniile tuturor pentru a dezvolta anumite activitati
EXEMPLU: incurajarea colectionarilor si a colectiilor, schimburi intre colectionari, o REVISTA a colectionarilor debutanti si nu numai, intalniri cu colectionari adulti din localitatea ta sau din judet
organizarea unui carnaval cu masti create de elevi, nu cumparate, poate vei primi alte idei de la cei cu imaginatie bogata
in orice caz nu uita sa propui ca astepti pe parcursul anului ideile tuturor, pe care le vei analiza impreuna cu o comisie formata din 7 elevi (tu fiind intre cei 7)
succes

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa invatati bineee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,(immmmmmmmmmm)cu placere hihi