| SweetGirl1303 a întrebat:

Ce stiti despre taxa de înmatriculare care acum o restituie statul proprietarului cu dobânzi? Aveti cunoștințe care au primit banii? S-a mai reactualizat legea? Am pe cineva care are dosarul bagat de anul trecut si nici in ziua de azi nu a primit nimic.

3 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Tatal meu nu a recuperat-o de ceva timp. Inca "asteapta" banii. Nu-i o suma mare sa te plangi dupa ea.

| sonya a răspuns:

Buna,

Da, am primit pentru 2 masini (Bucuresti). Nu stiu exact ordinea de care tin ei cont. Daca e primul venit, primul servit sau alte criterii in vedere. Sa se asigure ca dosarul a fost complet si ca totul e ok si sa aiba rabdare.

Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inca astept din februarie...