| sasa93 a întrebat:

Buna cum pot afla daca sa recuperat taxa de prim imatriculare nu am acte pe numele meu.cum pot afla asta e inmatriculata n 2009 mesi,

2 răspunsuri:
| alexutzu1981 a răspuns:

Radierea se face doar la politie, deci acolo poti afla daca a fost radiata. Apoi legat de taxa te interesezi acolo unde se plateste, spui ca vrei sa inmatriculezi masina pe numele tau, si ca s-a platit taxa si ei te lamuresc daca s-a recuperat taxa, sau daca mai trebuie sa platesti vreo diferenta intre noua taxa si vechea taxa.

| sasa93 explică:

Sau daca e radiata?