| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, daca am fugit de un individ care a sunat la poliție că am intrat într-un loc părăsit, individul ăla nu îmi știe numele, nici adresa și poliția nu mi-a văzut fața, pățesc ceva?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Păi nu te-a lămurit aici?
https://www.tpu.ro/......polita-si/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poliția are de rezolvat apeluri pentru fapte grave, care sunt de competența lor.
Dacă a sunat la poliție și le comunică că a văzut un om fugind, acesta nu este un caz pentru ei.
Eventual o să îl întrebe ce viteză avea omul, alerga mai repede sau mai încet. (glumă).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca a sunat la poliție? Vrajeala, chill

| nukeyly a răspuns:

Esti terminat!, dar depinde cine prereia cazul.
Vei fi identificat prin amprenta temporala lasata la fata locului este ultima tehnologie lansata recent, inca nu e public dar are o rata de succes de 100%, are la baza descompunerea tahionilor nanometrici, nici mascatiii nu scapa, prin simulare retro-temporala masca devine transparenta si poc stii, ala e X de la adresa Y, se pot pevenii si crime viitoare din stadiul de gand.
Mmmm, super garcea si se trezeste brusc [ud!] din somnul utopic, i-a picat mana in olita de noapte plina, azi este abia 7AM anul 2022 nu 3522, fakk.

Răspuns utilizator avertizat
| BunaZiuaMerio a răspuns:

Pea urma nu cred ca are nimic. Oamenii fara adapost stau in locuri parasite.Si nimeni nu suna la politie.Nu are nimic

| Myrcea22 a răspuns:

Stai liniștit, nu se intampla absolut nimic, nu o sa te caute nimeni

Răspuns utilizator avertizat
| Maria54 a răspuns:

Nu cred stai liniștit

| Barbidu a răspuns:

Dar ce ai facut de te temi de politie?

| Necunoscutu92 explică (pentru Barbidu):

Am intrat într-un bloc abandonat

| Barbidu a răspuns (pentru Necunoscutu92):

Altceva nimic?