| Andra_Tivga_1975 a întrebat:

Buna dimineata! Nu e o intrebare, e vorba de o problema cu care ne-am confruntat pe data de 22.03. 2018, intr-o piata-obor,din satul Stulpicani, jud.Suceava! Un stimat domn,pe nume CORNEANU CRISTIAN,a aparut in control,prezentandu-se fiind de la Politia Economica si a facut control in masina noastra! A gasit acolo o sacosa cu parfumuri, ptr.care eu detin facturi si 12 cafele Jacobs si a luat sacosa cu parfumuri si doar 6 cafele din cele 12! Am fost asteptat de d-l politai,la o ghereta din piata,unde cand am intrat,parfumurile erau insirate pe masa si dupa ce le-a triat dupa gustul lui, mi-a returnat doar 2-3 si a ramas cu toate celelalte,fara sa-mi faca un proces verbal, ptr.toate cele confiscate! Eu numesc asta, clar abuz de uniforma si functie si sincer m-am saturat de abuzurile politailor din jud.Suceava si as vrea sa fac public acest caz, ptr.ca,ptr.parfumurile alea, in valoare de mai bine de 2000 lei,eu am muncit din greu! Va multumesc anticipat si sper,din suflet, sa ma ajutati in aceasta problema!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine că ai scris aici în loc să încerci să-ți rezolvi problema. Hai că îl sun eu să ți le dea înapoi. Cică îți dă și un Carolina Herrera pentru deranj.