| Lenakathrynnn a întrebat:

Bună,îmi e foarte frică să mă întorc la liceu din nou deoarece o fată de acum îmi cere taxă de protecție și nu știu ce să fac a spus ca dacă nu îi cumpăr țigări sau nu îi dau bani pune tot liceul pe mine și nu știu ce să fac în legătură cu asta mă gândeam să schimb liceul da alții spun ca la orice liceu este unu de asta care cere taxă de protecție sau mă gândeam să nu ies deloc din clasă și să de fiecare dată când se termină orele mă gândeam să ies cu 10 minute mai târziu

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce nu spui parintilor si dirigintelui?
Se poate face chiar plangere penala, daca ai probe in sustinerea celor aratate.

| mista24 a răspuns:

Nu-i mai da nimic, daca iti mai zice ceva inregistreaz-o si trimite la politie. Nu te mai alerga dupa toti prostii din scoala. Daca chiar vine cineva sate bata (0. 00000000000001% sanse), atunci impreuna cu inregistrarea si fata cu taxa de protectie si persoana care te ataca se duc la inchisoare.