| Lexyemada a întrebat:

Buna! Luna viitoare imi expira buletinul, mi-am făcut programare online undeva la 20 de zile distanta de ziua in care imi expira, doar atunci am găsit loc liber. Întrebarea mea e următoarea!
Daca am buletinul expirat, imi blocheaza accesul la conturile bancare?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In 20 zile nu

| Legoshi1Keenara a răspuns:

Nu presupun. trebuie sa cauti in legislatie, dar ar fi indicat sa ti-l reinoiesti cat mai repede. Daca ti-ai facut programare la primarie, e ok!