| Biancasata a întrebat:

Buna, pe 30 și 1 nu am putut sa ma duc la munca deoarece mi-a fost foarte rău de la gastrita iar medicul mi-a zis ca-mi da medical după 2 iar m-a sunat managera ca ei nu i-am adus niciun medical pe 1 și 2, a zis ca mi-am bătut eu joc de ei in fine etc. Mi-am mai luat medicale într-adevăr când mi-a fost foarte rău dar mâine îmi bag demisia fiindcă aici dacă ești bun ești luat de prost, exista vreo posibilitate sa-mi facă ceva dacă ii duc medicalul asta? După 3-5?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 si 2 ianuarie erau libere prin LEGE! Așa că amintește-i asta celei ce te-a sunat

| Tokyo44 a răspuns:

Dacă duci medicalul prea târziu, el nu va fi plătit. Pierzi banii.