| Deead4 a întrebat:

Buna :) Se poate intra la facultatea de politie daca am un tatuj de genul asta? http://www.tattooranking.com/......oulder.jpg ma refer in locul ala. Multumesc! Funda.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tatuajul nu este la loc vizibil, asa ca eu cred ca se poate intra dar asta o poate spune sigur doar comisia de recrutare.
De altfel tatuajul poate fi scos si ai vreme pana anul viitor.

| Deead4 explică (pentru Ioandelasal):

Inca nu l-am facut si mai am cel putin 3 ani pana la facultate big grin Nu voiam sa risc sa nu pot da la oriunde, mai ales la politie. Multumesc de raspuns!

| Ioandelasal a răspuns (pentru Deead4):

Atunci nu-l face, eu nu vad rostul tatuajelor.