| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara!
Ce să fac în ianuarie voi fi 18 ani pentru permis dar dacă n-am timp în timpul săptămânii nu se poate face după ora 5 sau 6 în timpul săptămânii sau în weekend ce să fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta o stabilesti cu instructorul, nu cu noi.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, faci scoala de soferi in vacantele dintre module sau la vara urmatoare, ca nu-i nici o graba sa-ti iei permisul.
Oricum ai da invatat pentru BAC si fiind un examen atat da important, sofatul sa poate face dupa ce termini cu BAC-ul, ca vei avea tot timpul din lume.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te înțelegi cu instructorul și faceți ore când vrei

| DontActLikeMe a răspuns:

Stabilesti programul impreuna cu instructorul