| NoName1912 a întrebat:

Buna seara! M-am inscris pentru problele in armata si am tot auzit vorbe cum ca la proba medicala te dezbraca complet gol intr-o sala cu mai multi candidati si te examineaza. Asa este? Si daca este asa ce anume examineaza? ce ii intereseaza?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Tu mergi in armata ca sa inveti cum sa omori oameni si ti-e rusine sa te vada altii gol?

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca te dezbraca gol pusca, ca vrea sa vada ce boli de piele ai, ce anomaliii fiziologice ai, daca ai penisul intreg, daca ai 2 testicule sau mai multe, ori poate nu au coborat in scrot samd.
Asa-i si la armata, dormitoare compune pentru soldati, bai comune, acolo te dezbraci cum faci ca toti ceilalti ca nu te menajeaza nimeni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Examineaza organele genitale sa vada ca esti dezvoltat normal, nu sunt anomalii samd.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te dezbraca in chiloti nu gol de tot si te examineaza, te pun sa mergi sa iti vada mersul sa nu ai vreun handicap fizic sau operatii de aia te dezbraca, vezi sa nu ai tatuaje ca te respinge din start. Cine ti a zis ca te dezbraca in pielea goala au facut misto de tine si au batut joc de tine. In primul rind ei nu au voie sa dezbrace pe nimeni in pielea goala deoarece trebuie sa respecte intimitatea altuia plus daca era asa erai tu cu un medic nu cu atitia oameni in cabinet.

| ClaRa91 a răspuns:

''te dezbraca complet gol'' si o asistenta cu minijupa si sani mari te examineaza. Vor sa vada daca esti complet si nu-ti lipseste organu' sau vreun ou.