| Luciradu a întrebat:

Buna seara, ma scuzați de deranj, pe data de 24.04. 2024 am fost oprit in trafic si testat cu testul antidrog, mi-a iesit amfetamina, dar nu am consumat nimic, luna aceasta pe 04, am platit analizele IML TARGU MURES, cei de la IML mi-au zis ca pe data de 05 au trimis analizele, dar probele nu sunt nici la politie nici la diicot, unde sa fie analizele? Au trecut deja 3 saptamani si nimeni nu ma ajuta

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intereseaza-te unde se afla dosarul penal ce ti-a fost deschis, analizele au fost trimise la acest dosar.

| Luciradu explică (pentru Ioandelasal):

La diicot, dar am fost ieri si nu au ajuns

| KovacsB a răspuns:

Vin in cateva luni.De aceea este mai bine sa refuzi testul si sa faci direct analize.