| ADMieluGBI a întrebat:

Buna seara TPU!

Cred ca am gresit categoria dar sunt disperat si va intreb ca pe google nu am gasit nimic,

Eram in fata blocului la iubita mea, dupa un timp ce vorbeam cu ea,am fost udat cu o punga de apa fierbinte.

Vreau sa mentionez ca nu mancam seminte, nu am facut galacie, si nu am facut mizerie sau ceva de genu. stateam jos pe scari in fata blocului si ne tineam in brate, ATAT...

Ce este de facut! Cu toate astea mi-a udat si telefonul, acum astept sa se usuce.

Răspuns Câştigător
| Misfits a răspuns:

Cum adica ai fost udat?
Daca te referi ca cineva a aruncat o punga cu apa fierbinte pe voi, pai in cazul asta, ia-ti un levier, afla cine o facut asta si invata-l bunele maniere.