| Brotacel a întrebat:

Sunteti dezamagiti deoarece Emil Boc nu a picat? Eu una, da.

Răspuns Câştigător
| Zambet a răspuns:

Da...asta e. dar pacat de oameni astia sarmani.happy

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Normal.Doar e vorba de pensiile si salariile unor oameni care si asa le aveau destul de mici.Eu tin cu poporul.

| Alexandra9647 a răspuns:

Cred ca suntem dezamagiti cu totii, mai ales ca Emil Boc nu prea face decat sa inrautateasca lucrurile si asa rele. Asa ca...

| Bacemi a răspuns:

Sunt dezamagit dar nu surprins. Era de asteptat ca motiunea de cenzura sa nu aiba succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Marcian a răspuns:

Da, da, da!
Si ei sunt de acord:http://www.youtube.com/watch?v=0RYP2lPM3zk