| gheorghe92 a întrebat:

Buna TPU ( Adeverinta) prin care se atesta nerestituirea taxei de poluare pentru autovehicule/taxei speciale pentru autoturisme si autovehicule/taxei pentru emisii poluante provenite de la autovehicule sau valorii reziduale a taxei. Ce inseamna asta ca nu a fost scoasa taxa FUNDA!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bineinteles ca nu a fost scoasa si nici n-o sa fie scoasa. Ieri citeam ca astazi o sa se discute in Guvern taxa/timbrul de mediu.