| DaniOFC a întrebat:

am o intrebare. aseara pe la 1 noaptea am iesit afara cu o prietena,si a venit politia si ne-a luat datele, precizez ca suntem minori happy. o sa vina la noi acasa sau ceva de genul asta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se va intampla absolut nimic, doar ati fost legitimati, fiind asa tarziu pe afara si fiind minori. Nu o sa va vina nimic acasa.

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Politia mai face chestii din astea, cere datele oamenilor. Nu o sa se intample nimic.