| lexutza15 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu daca se poate face plangere undeva deoarece cineva mi-a luat o poza de pe facebook si a modificato prin siteul acela cu fetele alea lol prin urmare mi-a furat poza si a modificato batandu-si joc de mine fara acordul meu.se poate face ceva in legatura cu asta? ..deoarece continua sa ma jigneasca peste tot.

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Nu se poate. Poza e publica și când ai postat-o ai fost de acord cu regulamentul FB de la înscrierea în rețeaua sociala. Daca l-ai citit. Deși nu cred.

Daca poza era în calculatorul tău, nu pe internet și era furata era alta situația.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti trimite un mesaj catre Facebook si sa soliciti stergerea pozei.

| lexutza15 explică (pentru Ioandelasal):

Nu m-am facut inteleasa nu stiu ce nume are pe fb si mi-a luat poza originala si mia modificato injosinduma si postando modificata pe un forum

| CataC a răspuns:

Poate te inveti minte si nu mai bagi toti simpaticii in lista de prieteni.

| Lukian_Andreea_1985 a răspuns:

Da poti sa il blochezi. Daca vrei sa il blochezi intra pe facebook si sus in dreapta unde scrie acasa in dreapta lui trebuie sa fie un lacat apasa pe lacat si iti va aparea mai multe lucruri dai mai jos si trebuie undeva sa scrie cum pot sa blochez persoana in care ma deranjeaza apasa pe el si ti va spune sa ii scrii numele de facebook dupa ce ai terminat in dreapta scrie blocheaza apasa si gata