| TaZZzy a întrebat:

Dacă sunt începător cat. B și am semnele de începător pe mașină și conduce cineva cu experiență mașina având semnele montate și trece pe lângă o cameră radar unde normal ar fi limita de 60 și nu o încalcă, dar pentru mine ar fi 40 se poate întâmpla ceva? Fără supărare, dar aș cam vrea să nu le tot dau jos.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este oprit de politie va dovedi ca masina nu este a lui si ca are permis de conducere de peste 1 an si nu va fi amendat.