| anonim_4396 a întrebat:

Deci am facut o procura pentru sotia mea pentru a iesi din tara cu copilul meu minor dupa data de intai, doar ca a intervenit ceva si trebuie sa plece inaine de intai.Pot sa modific data procurii? dau funda

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai facut procura ci declaratie si nu se poate modifica data de pe declaratie de catre tine. Du-te la acelasi notar si fa-i alta declaratie. Poate ca nu-ti mai ia bani daca schimba doar data de plecare. Numai bine!