| krewooo a întrebat:

Imi puteti sugera o carte cu GRILE la drept constitutional? Nu gasesc niciun fel de suport sau material necesar. Orice carte consemnata pe grila de dr.constitutional m-ar ajuta. multumesc!
PS: imi cer scuze daca aceasta categorie, raportat la intrebare, nu corespunde.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pentru drept constitutional nu este mai usor sa inveti dupa Constitutie? Eu asa am facut si a fost bine. Am folosit Constitutia plus cursurile predate. Acum cum consideri ca iti este util. Carti cu grile...nu stiu. Sper ca ti-am fost de ajutor. Multa bafta!