| Oanny a întrebat:

In legatura cu acele cupoane alimentare de la primarie...cand trebuie sa le luam? Si de unde?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Alimentele trebuiau să se distribuie în noiembrie-decembrie 2014, dar văd că s-a cam "întârziat" sad
Deci, se vor distribui doar în ianuarie-februarie 2015...

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cupoanele aferente programului P.O.A.D ( fost p.e.a.d. ) se transmit destinatarului prin Poşta Română!
Deci, mai exact, poştaşul îţi aduce cuponul acasă happy

Toate cele bune.

| Oanny explică (pentru bursuc001):

Scuze...nu m.am exprimat corect. Cupoanele le.am primit, ma refeream la alimentehappy

| bursuc001 a răspuns (pentru Oanny):

Alimentele trebuiau să se distribuie în noiembrie-decembrie 2014, dar văd că s-a cam "întârziat" sad
Deci, se vor distribui doar în ianuarie-februarie 2015...

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde de orasul in care stai!
De nu intrebi la asistenta sociala? Oricum anul asta sai cel tarziu pana 2 -3 ianuarie 2015 ar trebui sa primeasca toata lumea.Am bazut acest anunt la televiziunea regionala.