| StupidBrat a întrebat:

Bună TPU, știu că nu e o întrebare,dar am avut cea mai proasta zi din viața mea, în primul rând am picat traseul, în al doi lea rând la interviul de angajare am fost anunțat că persoana ce vouă să plece nu mai pleacă,și în al trei lea rând am primit avertisment (nu amenda) pentru traversare neregulamentară! Mda,ce să mai zic, dar ce este interesant este faptul că nu mă simt deloc afectat, parcă în vine să râdă incontinuu.Sunt sociopat?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa fii asa de afectat... sunt lucruri care se intampla destul de des. Si poate data viitoate traversezi pe unde trebuie

| gabicoo a răspuns:

Azi ai avut o zi proastă. Mergi și te culcă. Odihnit mâine vei avea alt tonus.

| oBanană a răspuns:

Ma bucur ca asta a fost cea mai proasta zi din viata ta, pentru ca nu ai trecut prin realele probleme ale vietii, si iti doresc sa nu treci! Capul sus, prin experiente invatam sa fim mai puternici!

| TobiasCotoi a răspuns:

Nu totul este roz din pacate, ne culcam si va fa fi bine pup