| lovitddefulger a întrebat:

Vreau sa stiu urgent cum pot sa devin expert TPU in cel mai scut timp posibil.Si daca tot am o luna la dispozitie,si cum ma cam plictisesc, poate sa ma indrept spre titlul de userul anului. Spuneti-mi idei.Dau funda! Mersi.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Pentru a deveni expert ai nevoie de cel putin 500 de raspunsuri, cu cel putin 10% fundite, cu multe multe voturi. Pentru a fi userul anului trebuie sa ai o acctivitate constanta. Intr-o luna poti deveni userul lunii. Bineinteles, fara sa fii raportat. Si daca faci asta doar pentru titlu, adminii isi vor da seama, si te vor depuncta pentru lipsa de etica. Uite inca o sanctiune: ai postat intrebarea intr-o categorie gresita!
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Tu nu vezi ce rank ai? 19766 laughing mai ai de bagat...

| lovitddefulger explică:

LOl,mai degraba as face precum emoticonul din avataru mi decat sa stau printre politicieni.