| Danidax a întrebat:

Bună ziua,am avut ceva neînțelegeri cu soția și ea a băgat divorț,la primul ședința la tribunal pentru a stabili cu cine stă fiica noastră eu am câștigat, a făcut apel și a pierdut și apelul.Trebuia să îmi plătească și cheltuieli de judecată,dar m-am împăcat cu ea pentru fetița,ea a cerut să ne împăcăm după ce a văzut că a pierdut, am anunțat avocați și nu am mai continuat cu divorțul,nu ne-am putut înțelege nici după și acum a plecat si fetița este cu mine, mai valorează ceva sentințele vechi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Hotararea privind domiciliul fetitei la tine, ramasa definitiva dupa apel, este in vigoare si valabila, indiferent ca nu s-a mai continuat procesul de divort.

2 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Nu cred.