| KingAlex a întrebat:

Buna ziua. am dat traseul la scoala auto am picat m-am reprogramat abia pe 9 ianuarie as dori sa stiu daca pot urmari cumva locurile online sau sa ma reprogramez online. daca stie cineva. Pe Prahova la Ploiesti

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa urmaresti asa ceva, ca nu ai acces la computere Politiei sa vezi tu asta.
Apoi, reprogramarea este in fucntid e locurile libere, de aceea este 9 ianuarie si odata ce ai fost reprogramat, nu potu tu sa schimbi asta, fiind obligats a respecti data programarii.

| KingAlex explică (pentru Violleta2022):

Si daca vreau sa ma duc la ghiseu sa ma interesez daca s-au eliberat locuri pentru o posibila reprogramare se poate?