| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua.
Am făcut programare online pentru pașaportul copilului pe 17 mai.
Taxa trebuie plătită acum sau o pot plăti și cu 2-3 zile înainte?
Mulțumesc

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand te vei prezenta conform programarii, va trebui sa ai toate actele cerute la tine, inclusiv dovada de plata al taxei.

| Violleta2022 a răspuns:

O poti platii cu cateva zile inainte, dar sa nu uiti, ca pierzi programarea daca mergi fara chitantele respective.

| Vântulalb a răspuns:

O poti plati oricand de acum si pana in ultima zi.
Dar trebuie sa te prezinti la ghiseu cu chitanta. Printre celelalte acte.

| Sorinelz1 a răspuns:

Taxa O poți plăti și cu cardul pe online.