| Elenaavr5 a întrebat:

Buna ziua!

Am fost reinmatriculata in cadrul aceleiasi facultati la acelasi program de licenta. In primul an am fost la buget, al 2 Lea la taxa, si deoarece nu am trecut un examen in primul an nu am reusit sa trec un anul 3. Intrebarea mea este daca pot fi la buget in anul viitor, sau voi fi automat la taxa in toti anii indifferent de medie. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La buget nu ai voie sa ai restante, deci ai pierdut bugetul.

| Elenaavr5 explică (pentru Violleta2022):

Intrebarea mea era pentru anul viitor, momentan nu am nicio restanta, insa sunt reinmatriculata