| Unindividn0rmal a întrebat:

Ce parere aveti despre Klaus Iohannis? Argumentati daca puteti

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Avand in vedere ce a facut in Sibiu cat a fost primar cred ca avem o sansa cu el.Totusi,de cand e primar nu prea mai face cine stie ce... daca ar conduce el un partid poate ar mai ajuta tara, insa asa cu PSD si ceilalti n-o sa facem nimic...

32 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns (pentru AFR81):

Nu ma informez DOAR de pe internet. Ma informez si de pe internet. Nu citesc ceva scris de un nimeni, decat daca stiu sigur ca e un material bun, si nu ma refer neaparat la istorie. N-am citit prea multe carti de istorie, ce-i drept.
Din ce am citit eu, de exemplu. nu am vazut nicaieri ca Antonescu ar fi vrut un armistitiu cu Aliatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Legionarii lui Sima n-au nicio treaba cu miscarea DIZOLVATA in 1938, corect, nici n-ar trebui numiti legionari.