| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Ce se intampla daca a fost sters un comentariu de pe live tiktok fara sa fiu blocat sau sa mi se opreasca comentariul? Stie cineva ce se poate intampla!?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai grijă ce postezi ca nu este de glumit cu retelele astea, sterge ti contul cel mai bine deoarece daca incalci legea ajungi la puscarie pentru o prostie, nu ai voie sa postezi mesaje de ura instigare la violenta, astea se pedepsesc conform legii, daca postezi mesaje frumoase nu o sa fi blocat si raportat niciodata.

Răspuns utilizator avertizat