| BodoBog a întrebat:

cine stie sa-mi spuna daca se poate sari peste intrebari la sala ca pe drpciv? Un coleg de munca mi-a spus ca se poate dar doar o singura data. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vanesa87 a răspuns:

Poti sa dai skip dar aceste vor incepe sa reapara din nou pe masura ce inaintezi in grila.deoretic doar dai un raspuns mai tarziu, intrebarea va fi aceeasi dar in alta ordine

| BodoBog explică (pentru Vanesa87):

Da,am inteles. Dar se poate sari de mai multe ori?

| Bondarel99 a răspuns (pentru BodoBog):

Poti sa sari de cate ori vrei. Si e mai bine sa le faci mai intai pe cele la care stii sigur raspunsul, altfel vei pierde timpul.

| BodoBog explică (pentru Bondarel99):

Asa e, mersi frumos.