| itinageorgi a întrebat:

Buna ziua! Daca exista copii care au iesit din sistemul de protectie sociala si continua studiile.In cat timp ati primit suma aceea, de trei salarii pe care o primim la sfarsit?

Sau indemnizatia lunara pentru continuarea studiilor? Urgent

3 răspunsuri:
| Cherciumihai a răspuns:

Înțeleg că te interesează cât timp durează până primești suma de trei salarii sau indemnizația lunară pentru continuarea studiilor. În mod normal, acest lucru poate varia în funcție de procedurile și termenele specifice stabilite de autoritățile responsabile. Recomand să contactezi direct instituția de protecție socială sau organizația responsabilă pentru acordarea acestor beneficii pentru a obține informații precise și actualizate în legătură cu termenele și modalitățile de plată. Este posibil să poți primi răspunsul dorit mai rapid prin contactarea directă a acestor entități.

| itinageorgi explică (pentru Cherciumihai):

Buna! Ideea este ca am contactat dar nimeni nu mi-a dat un raspuns clar, mai degraba au zis ca nu stiu.
Speram sa gasesc persoane care au avut aceeasi situatie, sa ma lamureasca

| Yasmina05 a răspuns (pentru itinageorgi):

Bună, i-ai primit?