| BabyDuck a întrebat:

Bună ziua. M-ar interesa și pe mine, dacă știe cineva, dacă m-aș înscrie la Academia de Poliție va trebui să stau în cămin toată săptămâna sau voi putea locui acasă? P.S. Sunt din București și vreau la Academia de Poliție "Alexandru Ioan Cuza".

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Regulamentele privind activitatea profesionala a studentilor se pot schimba de la un an la altul dar, pentru a-ti face o idee citeste art.67 si art.126 din Regulamentul privind activitatea profesionala a studentilor din Academia de politie /2015:http://www.academiadepolitie.ro/root/regulamente/regulament_stud_2015.pdf

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de ce va hotari conducerea, poate sa iti aprobe sa stai acasa sau nu, dar asta numai dupa depunerea juramantului.