| anonimbuc21 a întrebat:

Bună ziua! Mă puteți ajuta cu câteva sfaturi?
Lucrez într-o benzinărie si avem de îndeplinit un target.
De exemplu pentru ciocolată si dacă nu se realizează seful de stație ne obligă să le cumpărăm noi ca să iasa targetul(nu știu ce beneficii are).
Altfel ne concediază.
Unde pot depune plângere sau unde sus?
Un sindicat ceva.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La un sef mai mare sau direct la itm

| TimberWolf a răspuns:

Mama ce jegos, mergeti toti la ITM si spuneti ce va face!

| TimberWolf a răspuns:

Eu nu cumparam nici-o ciocolata, daca ma lua tare cred ca il si pocneam!

| 1onur a răspuns:

Vă da ciocolată în loc de salari cu japcalaughing ce escrocii... să vă forțeze săi cumpărați produsele lui voi find angajați lui numai ca el sa nu aibă de pierdut rolling on the floor ce dezumanizați...

| 1onur a răspuns:

Beneficiul este ca el mereu va avea marfa de vândut și voi veți avea mai puțin din salariul vostru laughing) "marketing cu angajații"... cu japca...